PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 674 754
oceny
8,3 10 1 674754
9,2 57
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę"

ocenił(a) film na 7
James_Bond_filmweb

Piękne słowa ale jakieś uzasadnienie dla tej 9 ??

ocenił(a) film na 9
alfabecik123

Klasyczne kino akcji ze świetnymi zabawnymi scenami i obsadą ,lubie ten film i chętnie do niego wracam jak jest w Tv dlatego moja ocena to 9

ocenił(a) film na 6
James_Bond_filmweb

No i po stokroć wolę taką argumentację niż tą w dyskusji gdzieś wyżej - gdzie gość dał filmowi 3, ale w miarę kulturalnie i rzeczowo, przede wszystkim po swojemu go ocenił. Oczywiście rzuciło się na niego kilku "wyrafinowanych znaffców", których jedynym argumentem było, że tak oceniali recenzenci, pisano o nim, że "przełomowy!" itd. Mnie osobiście film nie zachwycił, nie był zły, jednak daleki jestem od uważania go za jakikolwiek wielki przełom. Gra aktorska na poziomie, ale po prostu - nie podszedł mi aż tak.

ocenił(a) film na 7
Leiard

Film dobry ale bez rewelacji - tak bym powiedział. Cenię sobie ocenę którą ktoś jest w stanie uzasadnić, bo problem polega na tym że większość tutaj nie potrafi napisać paru zdań dlaczego taka ocena, a nie inna, co w filmie było warte uwagi a co nie - typowy brak argumentów. Czekałem na opinię jaką autor zaserwował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones